Evcil Hayvan Sahipleri İçin En İyi Pet Dostu Tatil Yerleri

Evcil hayvan dostu tatiller genellikle kırsal bölgeleri ve ormanda uzun yürüyüşleri içerir, ancak bazı Avrupa şehirleri de ormanlık bölgeler ve güzel nehir kenarları ile doludur. Şehirler, hayvan sever şehir halkının artan nüfusuna uyum sağlamak için uzun bir yol kat etti ve bunlar evcil hayvanlarınız için en iyi seçeneklerden bazıları.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Londra, Birleşik Krallık’taki Parklar

İngiltere’nin başkenti evcil hayvan sahipleri arasında şaşırtıcı derecede popüler olabilir, ancak rakamlara baktığınızda bu daha az şaşırtıcıdır. Büyük Londra’nın yaklaşık yarısı yeşil alandır ve bu da burayı köpek gezdirmek için harika bir şehir haline getirmektedir. Londra’da köpek sevgisi hiç de az değildir, özellikle de hepsi kapalı olan bir dizi özel köpek parkıyla, Buckingham Sarayı’nın dışında havlamalarından korkmanıza gerek yoktur. Kuzey Londra’daki Camden Square Gardens ve güney Londra’daki Myatt Fields veya Brockwell Park, nehrin hangi tarafında olduğunuza bağlı olarak güzel seçeneklerdir. Genel yeşil ihtişam için Regent’s Park köpekli yürüyüş gruplarının uğrak noktasıdır ve Hampstead Heath adeta güney İngiltere’nin inişli çıkışlı tepelerinde ve çayırlarında bir yürüyüş gibidir. Merkezi bir konumda yer alan The Mandrake Hotel’de siz ve evcil hayvanınızın dinlenebileceği yapraklı bir iç avlu bulunmaktadır.

Barselona, İspanya’daki Plajlar

Barselona denince akla gelen ilk kelime evcil hayvanlar değil partiler olabilir, ancak bu şehir bugün olduğu gibi evcil hayvan dostu bir şehir olma yolunda büyük bir ivme yakalamıştır. Toplu taşıma araçlarında evcil hayvanlara izin veren şehir çapındaki reformlar, sahiplerinin ve tüylü dostlarının her yerde olduğu anlamına geliyor; bundan ilham alan sonraki önlemler arasında Llevant plajında 1200 metre karelik tasmasız bir bölge oluşturulması da yer alıyor, yani tembel plaj yürüyüşleri ve dalgalarda biraz sıçrama sadece sizin için olmak zorunda değil. Barselona bölgesinde beş köpek dostu plaj bulunmaktadır ve bu da onu İspanya’da türünün en kalabalık örneklerinden biri haline getirmektedir. Buradayken, Barkcelona gibi bir köpek fırınını ziyaret ederek fıstık ezmesi aromalı ödüller veya kediler için ton balığı aromalı atıştırmalıklar alın ve son moda Motel One Barcelona-Ciutadella’da uyuyun.

Evcil Hayvan Sahipleri İcin En İyi Pet Dostu Tatil Yerleri
Evcil Hayvan Sahipleri İcin En İyi Pet Dostu Tatil Yerleri

Milano, İtalya’daki Restoranlar

Evcil hayvanlardan ziyade Prada’ya olan tutkusuyla bilinen Milano, evcil hayvan dostu konaklama yerlerinin ve seçeneklerinin sayısı ve kalitesiyle şaşırtıyor. Parco Nord, panoramik Parco Monte Stella ve merkezi Parco Sempione, evcil hayvanlarınızı götürebileceğiniz yeşil alanlardan sadece birkaçıdır ve küçük köpekleriniz varsa, yoğun zamanlar dışında onları toplu taşıma araçlarına bindirebilirsiniz. Ancak Milano’nun gerçekten iyi yaptığı şey, gün boyunca evcil hayvan dostu olmaktır; akşam yemeği için köpeğinizi geride bırakmak yerine, Ristorante Cascina Corba, evcil hayvanlarınızın etrafta dolaşması için kendi bahçeleriyle tamamlanmış rustik bir çiftlik evi tarzı binada yer almaktadır. Ve gerçek Milano modasına uygun olarak, oteller de stilden ödün vermiyor. Art deco esintili Sina The Gray ve şık ve spor malzemeleri ağırlıklı The Yard Milano’nun her ikisi de evcil hayvan kabul ediyor – ikincisinin şartı sadece kendi Staffordshire terrierleri Pina ile iyi geçinmeleri.

Prag, Çek Cumhuriyeti Sinemaları

Arnavut kaldırımlı, labirenti andıran Prag, Bohem kafeleri ve hovarda şöhretinden çok daha fazlasıdır – aynı zamanda köpeklerini seven bir şehirdir. Prag’daki köpeklere genellikle İngilizce isimler verilir, bu Prag sakinleri arasında popüler bir eğilimdir, bu nedenle yerel halkın koşup köpeğinizi sormasını bekleyin. Şehir, köpeklerinizi nereye götürebileceğiniz konusunda rahat ve oldukça liberal bir tutum sergiler – açık hava yemek alanları olan çoğu bar ve restoran, tasmalarını taktığınız sürece yavru köpekler için bir kap su ve birçok küçük dükkanla birlikte gelir. Sinemaya gitmek istiyorsanız, Aero sineması köpeklerinizi yanınızda getirmenize izin verir ve hatta sadece tazılara adanmış bir film festivali bile vardır – Aero Pes Fest. Gösterişli Emblem Hotel evcil hayvanlar için yatak sağlamaktadır ve spa ve restoran dışında her yere kabul edilmektedirler.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir