Biofurx Kedi Maltı


Kediler, tüylerini tarama ve düzeltme maksadıyla sıklıkla kendilerini yalarlar. Kedilerin sıklıkla kendilerini temizlerken en çok karşılaşılan sorun, yuttukları tüylerin yumak halinde sindirim sistemine dolanarak kedinizi rahatsız etmesidir. Böyle bir durumda kediniz yumağı kusmaya çalışacak ve rahatsız edici bir durum ortaya çıkacaktır. Bu sorunun önüne geçmek için neler yapılabilir?

Biofurx Kedi Malti 2
Biofurx Kedi Malti 2


Kediler Neden Tüy Yumağı Kusar?

Tüy yumağı sorunu, kedinizin kendini yalarken yuttuğu, sindirim sisteminden geçemeyen tüylerin midesinde birikmiş olmasından kaynaklanabilir. Kediniz, biriken yumağı kusarak dışarı atma ihtiyacı duyabilir. Tüy yumağı kusma genellikle normal bir kedi davranışıdır ve endişe verici değildir. Ancak, eğer kedi sürekli olarak tüy yumağı kusuyorsa veya kusma sıklığı artıyorsa, veteriner hekim tarafından değerlendirilmelidir. Kedinizin tüy yumağı kusma problemi varsa, veteriner önerilerine uyarak uygun beslenme, tüy kontrolü ürünleri ve düzenli tarama gibi önlemleri alabilirsiniz. Bunları düzenli olarak yapıyorsanız, Biofurx Malt Paste ya da ihtiyacınıza göre Multi Paste ürünlerini kullanarak, kedi tüy yumağı oluşumuna önlem alabilir ve multivitamin macunu ile kedinizin genel sağlığına destek olabilirsiniz.

Biofurx Kedi Malti 1
Biofurx Kedi Malti 1Biofurx Malt PasteBiofurx Malt kullananlar var mı diye araştırma içindeyseniz, Biofurx kullanıcı yorumları konusunu merak ediyorsanız ya da ürünün genel özellikleri ile alakalı bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

İçeriğindeki, katkılar ve içerik ile kedilerin bağışıklık sisteminin desteklenmesine, deri tüy sağlığının desteklenmesine (tüy yumağı kontrolü de dahil olmak üzere), genel sağlık durumunun desteklenmesine ve içerisindeki prebiyotik ile sindirim sistemi sağlığının desteklenmesine yardımcı olur. Ürünün Türkiye’de üretiliyor oluşu, diğer yabancı muadil markalardan daha uygun fiyatlı konumlanmasını sağlıyor. Buna ek olarak, ürünün içerisinde diğer alternatif markalardan farklı olarak ilave şeker bulunmayışı da tercih sebebi olabilir.

Biofurx Multi Paste


Biofurx Multi Paste ürününü kullananlar var mı diye araştırma içindeyseniz, Biofurx Multivitamin kullanıcı yorumları neler merak ediyor ya da ürünün genel özellikleri ile alakalı bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Ürünün içerisinde şeker olmadığı belirtiliyor. İçeriğindeki vitamin ve katkılar ile,  kedilerin bağışıklık sisteminin desteklenmesine, deri tüy sağlığının desteklenmesine (tüy yumağı kontrolü de dahil olmak üzere), genel sağlık durumunun desteklenmesine ve içerisindeki prebiyotik ile sindirim sistemi sağlığının desteklenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki taurin ile kedi kalp sağlığına destek olur. Taurin kediler için önemli bir destektir. İçerdiği kalsiyum ile, kemik sağlığına destek olur. İlave şeker içermez. Dolayıyla, kullanılması faydalı ve içeriği kaliteli olan bir üründür. Güvenle kullanılabilir.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir